Arta si Creativitate
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Bijuteriile sunt minunate!

In jos

Bijuteriile sunt minunate! Empty Bijuteriile sunt minunate!

Mesaj  create4fun Mier Mai 25, 2011 3:26 pm

Intotdeauna mi-au placut bijuteriile,dar am inceput sa devin un pic mai interesata de acestea cand am descoperit un magazin in Brasov,care este numit Galeria Creativ..Cand am intrat in acest magazin am simtit ceva minunat.Eram inconjurata numai de margelute si decoratiuni...mi-au inveselit ziua!In acest magazin erau persoane care confectionau propriile bijuterii,dar nu m-am gandit ca voi reusi sa confectionez si eu,nu ma simteam capabila.Apoi mi-am dat seama ca,pot sa le confectionez cu mana mea...aveam nevoie de putin curaj sa incep,asa ca am inceput.Am studiat recent site-ul www.galeriacreativ.ro si am vazut ca au oferte.Au inceput sa aiba oferta saptamanii,iar pe mine una ma tenteaza.Daca comand de la Galeria Creativ ceva de pe internet primesc gratuit unul dintre cei trei clesti de confectionat margele,unul la alegere.As vrea sa impartasesc cu voi mai multe despre decoratiuni.Nu stiu prea multe dar astept sa imi spuna unul din voi care este mai priceput.

create4fun

Posts : 2
Join date : 25/05/2011
Age : 34
Location : Codlea,Jud:Brasov

Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum