Arta si Creativitate
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Adresele magazinelor rusesti

2 participanți

In jos

Adresele magazinelor rusesti Empty Adresele magazinelor rusesti

Mesaj  Elena Nicoara Mier Ian 26, 2011 8:32 am

Daca ai sti cat m-am chinuit pana am gasit adresele cu caractere latine!!Cu copy-paste nu mergea de loc.Am gasit cele 2 adrese dar care sunt magazinele tipelor.Acolo deschide si tu tot ce gasesti pt eu stiu rusa dar nu-ti pot explica ce sa deschizi pt ca nu stiu daca stii caracterele slave.Vei gasi blogurile lor si vei vedea ce lucruri minunate au.Te poti inspira.Au si niste tutoriale.Sunt curioasa daca ti-au placut?Am vazut si site-ul tau cu tegole si masti .Sunt superbe si profesional lucrate.Te pup.Elena
adresele: www.lubava77
www.livemaster.ru

Elena Nicoara

Posts : 10
Join date : 22/01/2011
Age : 73
Location : Suceava,Romania

Sus In jos

Adresele magazinelor rusesti Empty Re: Adresele magazinelor rusesti

Mesaj  Adriana A. Vin Ian 28, 2011 4:41 pm

Multumim pentru linkuri, intr-adevar dragute articole, am intrat asa la nimereala ca nu inteleg deloc rusa, primul link nu merge insa. Le voi studia mai mult cand voi veni acasa, aici cu fetita nu prea am timpul necesar...

Multumesc frumos, site-ul l-am lasat deoparte, am fost foarte ocupata in ultimul an, multe evenimente majore in viata mea...

Am vazut ca ai primit premiul de la mine, m-ai facut fericita, chiar ma gandeam ca din 10 niciunul nu a avut placerea sa-l ridice. Apreciez mult Smile flower

Te pup,
Adriana
Adriana A.
Adriana A.

Posts : 38
Join date : 21/01/2011
Age : 44
Location : Homesti, Rm. Sarat

http://artasicreativitate.blogspot.ro/

Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum