Arta si Creativitate
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Expozitiile mele

2 participanți

In jos

Expozitiile mele Empty Expozitiile mele

Mesaj  Elena Nicoara Dum Ian 23, 2011 5:19 pm

Am ramas la acest capitol pentru ca nu stiu inca unde sa ma situez deoarece dupa cum ai observat lucrez si pe sticla si pe portelan si pe ceramica si pe alte materiale.Ma bate un gand sa ma apuc si de scrapbooking.In legatura cu expozitiile vreau sa-ti spun ca am avut un succes neasteptat(mai mult in planul imaginii decat in cel financiar).Dar cu criza care ne da tarcoale era de asteptat.Din prima expozitie am postat pe blog imagini.Din cea de-a doua am ramas datoare prietenilor mei cu imagini.Dupa ce am deschis-o au venit multi vizitatori incat nici nu am avut timp sa fac poze.Voi posta doar afisul expozitiei.A fost o experienta benefica deoarece am testat gusturile publicului .Deocamdata nu mai am noutati pe care sa vi le arat dar voi incepe sa lucrez pentru Paste si sper sa mai deschid niste expozitii.Am timp suficient,doar sunt pensionara.Astept noutati de la voi.Va sarut.Elena

Elena Nicoara

Posts : 10
Join date : 22/01/2011
Age : 73
Location : Suceava,Romania

Sus In jos

Expozitiile mele Empty Re: Expozitiile mele

Mesaj  Adriana A. Lun Ian 24, 2011 4:06 pm

Am observat ca lucrezi pe toate suprafetele si iti ies de minune, inca o data mii de felicitari. Decoratiile tale pe sticla insa m-au facut sa ma indragostesc si sa-mi doresc si eu sa incerc, sa vedem ce-o iesi Smile Am sa folosesc sticla de sampanie pe care o s-o desfacem pe 3 februarie de ziua fiicei noastre Smile

Sa stii ca ma bate si pe mine gandul sa fac un album de foto si o cutie de amintiri cu scrapbook. Nu stiu ce o iesi dar nu ma las, o incerc si pe-asta Smile

Ma intrebam ca-s o fire curioasa, ce trebuie sa faca o persoana ca mine de exemplu, pasionata de hand-made sa participe la targuri si expozitii? Adica, trebuie sa ai ceva la mana, un certificat ceva, sau pur si simplu te prezinti cu operele la targ?

Abia asteptam expozitiile tale, cand incarci fotografiile ataseaza langa poza si linkul din blogul tau unde sa gasim detalii despre produs, valabil pentru toate persoanele care vor sa-si deschida pe forum propria galerie virtuala.
Aici vor fi prezente persoane care iubesc arta si care apreciaza lucrul manual, prin urmare sa nu va surprinda daca niste amici virtuali vor dori sa cumpere articole decorate de voi cu atata caldura. Smile
Adriana A.
Adriana A.

Posts : 38
Join date : 21/01/2011
Age : 44
Location : Homesti, Rm. Sarat

http://artasicreativitate.blogspot.ro/

Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum